Znajdź nas na Facebooku

Efistate

Konstrukcje Sadownicze

Konstrukcje Sadownicze

Rośliny na Pierwszym Miejscu

Nasza działalność ukierunkowana jest na kompleksowe zaopatrzenie Sadowników w materiały do budowy nowoczesnych konstrukcji szpalerowych podpierających drzewa. Firma zaopatruje Sadowników z całej Polski. Dysponujemy własnym transportem, co umożliwia nam dystrybucję zakupionych towarów wielkogabarytowych we własnym zakresie, jak również wysyłamy przesyłki spaletyzowane lub paczki za pośrednictwem firm kurierskich.

Jesteśmy bezpośrednim importerem tyczek bambusowych, słupów strunobetonowych oraz łączników dzięki czemu oferujemy klientom produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach. Wybiegając naprzeciw Państwa oczekiwaniom służymy doradztwem w zakresie optymalnego doboru poszczególnych elementów konstrukcji szpalerowych. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta.

Firma posiada w swojej ofercie tyczki bambusowe, drut sadowniczy, wężyki mocujące, stebofiksy, szybkozłączki, kotwy mocujące oraz inne niezbędne elementy do zakładania plantacji sadowniczych. Należy podkreślić, iż bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie co sprawia, że czas regeneracji lasów jest krótszy w stosunku do innych gatunków drzew, a zarazem jest najtwardszym materiałem pochodzenia roślinnego. Walory ekologiczne oraz łatwość montażu czyni go idealną alternatywą dla podpór innego rodzaju.
Projektujemy i budujemy kompletne systemy przeciwgradowe, oraz przeciwdeszczowe.

W dziedzinie konstrukcji sadowniczych oferujemy innowacyjne i praktyczne rozwiązania, które wspierają rolników w uprawie owoców i warzyw. Nasze konstrukcje sadownicze to:

  • Solidne i trwałe rozwiązania, które chronią rośliny przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
  • Wydajne systemy nawadniania i ochrony przed szkodnikami.
  • Optymalizację kosztów uprawy i zwiększenie plonów.
Kontakt w sprawie konstrukcji sadowniczych
konstrukcje@efistate.pl